Tudi letos smo pred jesenskimi počitnicami organizirali Zabavno noč v šoli. Trinajst učencev in učenk posebnega programa je v četrtek, 28. 10. 2022, prineslo s sabo spalne vreče, odeje, oblačila in vse pripomočke za spanje v šoli. Ob pol petih popoldne so učiteljice pripravile različne delavnice in aktivnosti, ki so se jim učenci pridružili. Zvečer je zadišalo po sveže pečenih picah, hkrati pa so se začele priprave na zabavo v kostumih in pižamah, ki je trajala pozno v noč. Nekaj učencev in učenk si je ogledalo večerni film ob kokicah. Zjutraj smo si pripravili slasten zajtrk, pospravili učilnice in nadaljevali s poukom. Vsi smo bili v pričakovanju jesenskih počitnic in smo komaj čakali, da odidemo domov.