V četrtek, 23. 9. 2021, se je na II. osnovni šoli odvijala Zabavna noč v šoli. V okviru nadstandardne dejavnosti so nekateri učenci posebnega programa z učitelji prespali v svojih učilnicah. Popoldne se je zabava začela na šolskem dvorišču, kjer ni manjkalo dobre volje. Učenci so se ob glasbi družili, pekli koruzo, plesali, streljali z lokom, se vozili s skiroji in ustvarjali zapestnice. Za potešitev lačnih želodčkov so si za malico pripravili sendvič, zvečer pa imeli piknik s čevapčiči in hrenovkami. Po večerji so učenci z učitelji učilnice preuredili v udobne spalnice z blazinami, poskrbeli za osebno higieno ter si zaželeli lahko noč. Noč je minila mirno in se kot edinstvena izkušnja vtisnila v prijeten spomin vsem udeležencem. Naslednji dan so se učenci odpravili na pohod, kjer so si izmenjevali izkušnje in pripovedovali z navdušenjem o dogajanju preteklega dne. Vsi se bodo z veseljem udeležili ponovitve Zabavne noči v šoli.