Po dolgem času nam je le uspelo organizirati in izpeljati nadstandardno dejavnost za učence od 1. do 6. razreda. Prijavilo se je kar 14 otrok.

V petek, 20. 1. 2023, smo se odpeljali v pravo zimsko idilo na Kal. Nastanili smo se v planinskem domu, kjer smo imeli organizirano prenočišče in prehrano. Otroci so neizmerno uživali v radostih zimskega časa. Delali so si igluje, se kepali, vozili z lopatkami in s sanmi, hodili na dolge pohode, se metali po snegu in še in še. V večernih urah smo igrali družabne igre, pantomimo, tihi telefon, imeli zabavo ter si pogledali aktualne otroške risanke – filme.

Skupina je bila zelo prijetna ter vodljiva. Vsi smo imeli sproščujoč zimski vikend, ki je prehitro minil.

V nedeljo, 22. 1. 2023, smo se vsi srečni, zdravi ter polni prijetnih vtisov odpeljali proti šoli, kjer so učence pričakali starši.

Takšne izkušnje so zelo dobrodošle, pustijo prijetne spomine, zato se bomo še večkrat odločili za takšna druženja.

Ogled fotografij (klik)

Edita Rihar Škoflek