Pripravljena gradiva in zadolžitve za delo na daljavo po posameznih razredih. Izberite razred in vpišite geslo razreda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otroški pevski zbor 1., 2, 3. r

 Otroški pevski zbor 4.,5.r

Mladinski pevski zbor  6., 7., 8., 9. r

 

Pevski zbor posebnega programa

  

 


           

 

 

 

 

Klikni za ogled

KOVIDKREATIVEC_3 

KOVIDKREATIVEC_2

 

IDEJE ZA POPESTRITEV POPOLDANSKIH URIC: 

 


 

TEDENSKA NALOGA

Naloga 3. tedna: 

Naloga 2. tedna: https://video.arnes.si/portal/asset.zul?id=v2JhYKLif3YcYCSZfaEkOoXt

Drugo tedensko nalogo uspešno opravili: https://video.arnes.si/portal/asset.zul?id=E6MCRXphgfliRXocenU5vBWS

Naloga 1. tedna: https://video.arnes.si/portal/asset.zul?id=CTZbbjyStmZagOEQ8g0qAo99

Prvo tedensko nalogo uspešno opravili: PRIPRAVA UČNEGA OKOLJA


 

PODATKI DOSEGLJIVOSTI UČITELJEV

 

priimek in ime elektronski naslov
Bajc Anja anja.bajc@2os-zalec.si
Bizjak Žerjav Barbara barbara.bizjak-zerjav@2os-zalec.si
Bratuša Milena milena.bratusa@2os-zalec.si
Bregar Natalija natalija.bregar@2os-zalec.si
Confidenti Marjanca marjanca.confidenti@guest.arnes.s
Dečman Katarina katarina.decman@2os-zalec.si
Draksler Maša masa.draksler@2os-zalec.si
Drofelnik Mojca mojca.drofelnik@2os-zalec.si
Dvornik Katja katja.dvornik@2os-zalec.si
Fene Ema ema.fene@2os-zalec.si
Fišer Emerih Tjaša tjasa.fiser-emerih@2os-zalec.si
Goter Živa ziva.goter1@2os-zalec.si
Grubelnik Hana hana.grubelnik@2os-zalec.si
Gračner Veronika veronika.gracner@2os-zalec.si
Horvat Kaja kaja.horvat@2os-zalec.si
Jeršič Anja anja.jersic@2os-zalec.si
Jularić Anja anja.jularic@2os-zalec.si
Korošec Barbara barbara.korosec@2os-zalec.si
Kučer Dimnik Mojca mojca.kucer-dimnik@2os-zalec.si
Lenart Danijel danijel.lenart@2os-zalec.si
Lukan Matej matej.lukan@2os-zalec.si
Lutolli Pranvera pranvera.lutolli@2os-zalec.si
Mršić Brigita brigita.mrsic@2os-zalec.si
Nareks Milena milena.nareks@2os-zalec.si
Petrovič Pražnikar Petra petra.praznikar@2os-zalec.si
Pogorevc Lavbič Katarina katarina.pogorevc-lavbic@2os-zalec.si
Posedel Golob Karmen karmen.posedel-golob@2os-zalec.si
Rek Andreja andreja.rek@2os-zalec.si
Rihar Škoflek Edita edita.rihar-skoflek@2os-zalec.si
Rošker Patricija patricija.rosker@2os-zalec.si
Srčič Neja neja.srcic@2os-zalec.si
Starič Timea timea.staric@2os-zalec.si
Stergar David david.stergar@2os-zalec.si
Škoflek Martina martina.skoflek@2os-zalec.si
Šlander Ana ana.slander@2os-zalec.si
Špiljak Judita judita.spiljak@2os-zalec.si
Tevžič Petra petra.tevzic@2os-zalec.si
Tomažič Maruša marusa.tomazic@2os-zalec.si
Ugovšek Katja katja.ugovsek@2os-zalec.si
Vouk Nina nina.vouk@2os-zalec.si
Vybihal Jaro jaro.vybihal@2os-zalec.si

 

Če ima kdo težave pri pisanju elektronske pošte, si lahko prebere kratke napotke ((klik).

 


 

Samostojnost-otroka-doma

 


Pokukaj še v SVETOVALNI KOTIČEK.

 

 

(Skupno 4.536 obiskov, današnjih obiskov 26)
Dostopnost