Projekt VSI

Spoštovani učenci, starši in delavci šole!

V naši šoli nas je res malo, toda vsak od naših učencev potrebuje poseben pristop in skrb. Naši učitelji in ostali delavci bodo strokovno, odgovorno in z dobrim vzgledom poskrbeli za razvoj in napredek vsakega učenca. Veselimo se tudi vseh srečanj z vami starši, kajti le s skupnimi močmi bomo naše učence varno in uspešno pripeljali do uspešnega zaključka. Z odprtostjo, strokovnim delom in izobraževanjem, želimo dvigniti raven prepoznavnosti naše šole, počasi rušiti tabuje in približati naše dnevno življenje širši javnosti. Želimo, da ljudje spoznajo širino srčnosti, dobre volje, pristnih čustev in iskrenosti, ki vlada med našimi otroki.

Petra Petrovič Pražnikar, ravnateljica

__________________________________________________________________________________________________

Sprostitvene tehnike za otroke:
Področja delovanja:
  • izvajanje diagnostike (več …),
  • pomoč otroku in družini (več…),
  • pomoč strokovnim delavcem vrtcev, šol in drugih organizacij (več..),
  • izdelava in izposoja didaktičnih pripomočkov in opreme (več ..),
  • strokovno izobraževanje in napredovanje učiteljev II. OŠ Žalec (več …),
  • predstavitvene zloženke predavanj motenj in druga pomoč (več …).

Kontakt:

Koordinatorica Anja Jularič

elektronski naslov: anja.ju.94@gmail.com

mobilni telefon: 040 742 224

Diagnostika Karmen Posedel Golob

elektronski naslov: karmen@trnava.si

mobilni telefon: 041 476767

Forum

Vabimo vas, da nam zastavite strokovna vprašanja v povezavi z učenjem, delom in nudenjem pomoči otroku s posebnimi potrebami, njegovi družini, vrstnikom in strokovnim delavcem. Na voljo smo vam zaposleni v Strokovnem centru VSI – II. OŠ Žalec. (več)
PONUDBA PREDAVANJ 2019-20
Sodelujoči partnerji v letu 2019

I. Osnovna šola Žalec

Osnovna šola Petrovče

Osnovna šola Šempeter

OŠ Griže

Osnovna šola Polzela

Osnovna šola Braslovče

Osnovna šola Vransko

Osnovna šola Tabor

Osnovna šla Mozirje

OŠ Prebold

OŠ Luče

OŠ Ljubno ob Savinji

OŠ Gornji Grad

Vrtci občine Žalec

Vrtec Bambi

Vrtec Vojnik

Naše storitve, ki jih bomo za vse uporabnike sodelujočih partnerjev opravljali povsem brezplačno, so količinsko omejene in prilagojene finančnim in kadrovskim zmožnostim projekta. V projektu ne gre za delovanje strokovnega centra kot velike, samostojne organizacije, temveč za projektno delo. V letu 2017 še sprejemamo nove sodelujoče partnerje, s katerimi bomo obseg in vsebino opravljenih brezplačnih storitev prilagajali zgoraj navedenim zmožnostim.

Strokovni center VSI je projekt, ki poteka od 3.4.2017 in se zaključi 31.8.2020. Strokovni center VSI bo svoje delo izvajal v projektni obliki. Povezava na spletno stran projekta VSI (klik).

(Skupno 1.125 obiskov, današnjih obiskov 1)