Pozdrav učiteljev od doma (klik)

NAVODILA ZA DELO NA DALJAVO

Pripravljena gradiva in zadolžitve za delo na daljavo po posameznih razredih. Izberite razred in vpišite geslo razreda.

Otroški pevski zbor

Mladinski pevski zbor

Košarica idej za prosti čas (OPB)


PODATKI DOSEGLJIVOSTI UČITELJEV

Ime in priimek učitelja Elektronska pošta Telefonska številka  in čas v katerem je učitelj dosegljiv
Ana Šlander  ana.slander@gmail.com  041 905 589 9.00-10.00
Andreja Rek andreja.rek@2os-zalec.si   031655288 9.00 – 10.00
Anja Bajc  anja.bajc@2os-zalec.si  031752522 10.00-11.00
Barbara Korošec barbara.korosec@2os-zalec.si 051 659 517 10.00 – 11.00
David Stergar  stergar1981@gmail.com  031 539 455 9.00-10.00
Edita Rihar Škoflek  editaskoflek@gmail.com  070 840 244 9.00 -12.00
Ema Golavšek   ema.golavsek@2os-zalec.si> 041 201 080 9.00 – 10:00
Ema Fene  ema.fene@gmail.com  040 553 662 8.00 – 9.00
Eva Rajovec  eva.rajovec@gmail.com  031 896 915 9.00 – 10.00
Hana Grubelnik  hanagrubelnik@gmail.com  041399789 9.00-10.00
Jaro Vybihal vybihal@gmail.com 040 622 221 7:30 – 8.30
Judita Špiljak judita.spiljak@gmail.com  040 20 42 52 9.00 – 10.00
Kaja Horvat  kaja.horvat@2os-zalec.si  051 645 533 8:30 – 12:00
Katarina Pogorevc Lavbič katarina.pogorevc@gmail.com  041-913-136 9.00 – 10.00
Katja Dvornik  katja.dvornik@gmail.com  031/531-778 9.00-10.00
Katja Ugovšek katja.ugovsek@gmail.com  031522415 10.00-11.00
Lucija Polenik lucija.polenik@gmail.com 031 475 035 8:00 – 9:00
Matej Lukan  matejlukan4@gmail.com  031812619 8.00-9.00
Maša Draksler  masa.draksler@2os-zalec.si  031561691 9.00 – 12.00
Meri Škrijelj POMOČ PRI UČENJU meri.skrijelj@gmail.com 8.00 – 18.00
Milena Švent  milenasvent@gmail.com  031 644 385 10.00-11.00
Mojca Kučer-Dimnik mojca.kucer-dimnik@2os-zalec.si 031 654 591 9.00 – 10.00
Neja Srčič  neja.srcic@2os-zalec.si  031 843 154 9.00 – 10.00
Nina Vouk  nina.vouk@2os-zalec.si  041 618 885 9.00-10.00
Patricija Rošker rosker.patricija@gmail.com  041 538 043 10.00-11.00
Petra Petrovič Pražnikar

sedmi2osz@gmail (za učence)

petra.praznikar@2os-zalec.si

031 858 665

 9.00 – 10.00 (za učence)

za ostale po potrebi

Petra Tevžič  petra.tevzic@gmail.com  031 783 908 9.00 – 10.00
Pranvera Lutolli  lutolli.pranvera@gmail.com  040 560 108 8.00 – 9.00
Timea Starič timea.staric@2os-zalec.si 031694529 10.00-11.00
Ula Selčan  ula.selcan@2os-zalec.si  051 201 802 9:00 – 10:00
Urša Kahrin Košir  ursa.kahrin@gmail.com  041936113 9.00-10.00
Veronika Gračner veronika.gracner@gmail.com  031 844 023 10.00-11.00
Živa Krivec  ziva.krivec@gmail.com  070 767 050 9.00 – 10.00

 

 

Če ima kdo težave pri pisanju elektronske pošte, si lahko prebere kratke napotke ((klik).


Spoštovani starši in skrbniki

Prihodnji teden bomo na naši šoli pričeli s poukom na daljavo. Razredniki bodo stopili v stik z vami.

V tem času je gotovo naša prva skrb, da ostanemo zdravi in da skrbno ravnamo zase in za vse okoli nas.

Seveda je dobro, da se z otrokom tudi počasi pripravite na delo doma. Zato vam dodajamo povezavo do uporabnega gradiva.

Ustvarjanje domačega učnega okolja

Samostojnost-otroka-doma-2016

Učence lahko tudi vzpodbudite k branju različne literature, ponavljanju že predelane snovi in delanju interaktivnih vaj. Priporočamo pa tudi ogled izobraževalne oddaje Izodrom na RTV SLO 1, kjer se prepletajo izobraževalne, informativne in razvedrilne vsebine, povezane z učnim načrtom.

Za vsa nujna vprašanja ta teden (od 16.3. 2020 do 20. 3. 2020) je dežurna svetovalna delavka ga. Kaja Horvat na telefonski številki 051 645 533.

Še vedno vas pozivamo, da spremljate našo spletno stran, kjer ažurno objavljamo novosti in obvestila.

ZANIMIVO BRANJE:


 

     

    (Skupno 8.463 obiskov, današnjih obiskov 5)
    Dostopnost